BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10695061
*
nr 1069 5061
Ljusstakar
+ dekoration, 3 delar, Smide / konstglas, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:37:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 20:11:29
1
400 kr
9/11 19:25:09
2
500 kr
9/11 19:48:09
1
500 kr
9/11 19:48:09
2
500 kr (Budbetjänt)
9/11 19:48:40
1
600 kr
9/11 21:13:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekoration glaskonst konstglas ljusstakar ljusstake smide
-
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:04
-
4132 Ljusstakar
Ett par, Heikki Orvola (f. 1943), Finland. "Mirand..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:30
-
3041 Ljusstakar
ett par, Karshi, Jerusalem, 925. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:48
-
3448 Ljusstakar
ett par, silver, 1843. Höjd: 18 cm. Vikt: ca 335g ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:27
*
Ljusstakar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5061
Ljusstakar
+ dekoration, 3 delar, Smide / konstglas, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 20:11:29 | 1 | 400 kr |
9/11 19:25:09 | 2 | 500 kr |
9/11 19:48:09 | 1 | 500 kr |
9/11 19:48:09 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
9/11 19:48:40 | 1 | 600 kr |
9/11 21:13:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekoration glaskonst konstglas ljusstakar ljusstake smide
-
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:04 -
4132 Ljusstakar
Ett par, Heikki Orvola (f. 1943), Finland. "Mirand..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:30 -
3041 Ljusstakar
ett par, Karshi, Jerusalem, 925. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:48
-
3448 Ljusstakar
ett par, silver, 1843. Höjd: 18 cm. Vikt: ca 335g ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:27