Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10695061



*

nr 1069 5061


Ljusstakar

+ dekoration, 3 delar, Smide / konstglas, 1950-tal


Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 20:37:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/11 20:11:29 1      400 kr
9/11 19:25:09 2      500 kr
9/11 19:48:09 1      500 kr
9/11 19:48:09 2      500 kr (Budbetjänt)
9/11 19:48:40 1      600 kr
9/11 21:13:52 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg




Ladda ner broschyr